ONLINE ÁLLAMI VÉGZETTSÉGET ADÓ TERMÉSZETGYÓGYÁSZ KÉPZÉS INDUL!
Azoknak ajánljuk akik,
- jelenleg is gyógyitó munkát végeznek és szeretnék tudásukat az alternativ gyógyászati ismeretekkel, módszerekkel bőviteni
- szeretnének pontos ismeretekhez jutni az alternativ gyógyászat köréből, és saját magukat vagy családjuk tagjait támogatni az egészségmegőrzésben a megszerzett ismeretekkel
- természetgyógyászként szeretnének másoknak segiteni
Természetgyógyászati tevékenységet és képzést a 11/1997. (V. 28.) NM rendelet (a természetgyógyászati tevékenység gyakorlásának egyes kérdéseiről) és a 40/1997. (III. 5.) Kormányrendelet szabályozza.
- egészségügyi modulból és a
- természetgyógyász modul + 5 napos életmódtáborból áll.
Miért érdemes a képzéseinket választani?
- A tanfolyamok tematikája megfelel a természetgyógyászati vizsgákról szóló jogszabályi követelményeknek.
- Oktatóink többéves egészségügyi oktatásban szerzett tapasztalattal rendelkeznek.
- Az egészségügyi és természetgyógyászati alapmodult együtt is lehet végezni.
- A sikeres vizsgát ingyenes vizsgafelkészítő foglalkozásokkal segítjük.
- Az ajánlott tankönyvek beszerzésében, illetve a vizsgajelentkezésnél igény esetén segítséget nyújtunk.
- Az előadásokról felvétel készül, melyet később bármikor meg lehet tekinteni.
- Az előadásokon való részvétel otthoni kényelemben – online módon – történik.
- Az oktatáshoz ingyenes jegyzetet biztosítunk!
EGÉSZSÉGÜGYI ALAPMODUL (egészségügyi végzettséggel rendelkezők felmentést kapnak a modul elvégzése alól)
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: MÁRCIUS 25.
KÉPZÉSI DÍJ: 55 000 FT (oktatási segédanyag, vizsgafelkészítő konzultáció az árban)
MÁRCIUS TANFOLYAM | TERVEZETT OKTATÁSI NAPOK |
Márciusi 1. csoport HÉTKÖZNAP heti 2 nap -kedd, csütörtök – délután 16.00.-20.00 óra között. | 03.29., 03.31., 04.05., 04.07., 04.12.,04.14., 04.19.,04.21, 04.26. KONZULTÁCIÓ: május 03
|
Március 2. csoport HÉTVÉGE hétvégi – szombat-vasárnap – 9.00.-16.00 óra között. | 04.02, 04.03., 04.09., 04.10., 04.23.,04.24., 05.07.,05.08 KONZULTÁCIÓ: 05.14 |
Természetgyógyászati alapmodul
JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: ÁPRILIS 28
TERMÉSZETGYÓGYÁSZATI ALAPMODUL KÉPZÉSI DÍJ: 75.000 FT
MÁJUS TANFOLYAM | TERVEZETT OKTATÁSI NAPOK |
heti 2 nap -szerda, péntek – délután 17.00.-20.00 óra között. | 05.04., 05.06., 05.10., 05.12., 05.18.,05.20., 05.24.,05.26., 05.31. KONZULTÁCIÓ: június 07
|
Májusi 2. csoport HÉTVÉGE 2 nap – szombat, vasárnap – 8.00-16.00 | 05.07., 05.08., 05.21., 05.22., 06.04.,06.05., 06.18.,06.19 KONZULTÁCIÓ: 04.30 |
ÖT NAPOS ÉLETMÓDTÁBOR: megszervezése JÚNIUS- JÚLIUS hónapban történik
Képzéseink állami vizsgával zárulnak. Vizsgát csak az Országos Kórházi Főigazgatóság továbbiakban OKFŐ (volt ETI) szervezhet és folytathat le.
KIEMELT KÉPZÉSEK
Képzések
Tréningek
A képzéseken kívül az alábbi területeken indítunk tréningeket.
Mentálhigiénés szolgáltatások
A tanácsadási tevékenységünket a felnőttképzési tevékenységhez kapcsolódóan ingyenesen végezzük, de egyeztetés után a szolgáltatások elérhetők ügyfeleink számára külön szerződés keretében is.
Ezt a szolgáltatást a tanulás iránt érdeklődő akkor veheti igénybe, ha arra kíváncsi, hogy számára mely képzések felelhetnek meg az ő személyes előképzettsége, korábban megszerzett szakmai tapasztalatai, egyéni élethelyzete, érdeklődése és munkaerő-piaci helyzete alapján. A tanácsadási folyamat egyénre szabott, a jelentkezőnek módja nyílik megismerni a számára megfelelő tanfolyamokat, az azokon megszerezhető kompetenciákat és szakképesítéseket. A képzési tanácsadás szolgáltatást jelentkezési lap megfelelő rovatában kérheti. A tanácsadást a felnőttképző vezetője végzi.
A szolgáltatás célja, hogy az igénybe vevő később egy olyan jövőkép, pályaterv kialakítására legyen képes, amely érdeklődésének, képességének és személyiségének megfelel. Megrendezésére Résztvevői igény szerint kerül sor.
Ezt a szolgáltatásunkat azoknak a partnereinknek ajánljuk akik különböző okok miatt – a szakmaválasztásban – nehezen döntenek vagy dönteni képtelenek. Nekik szeretnénk segíteni annak a szakmának vagy foglalkozási iránynak a felkutatásában, amely személyükhöz, tudásukhoz, egyéni igényeikhez a legjobban illeszkedik. Intézményünkben a pályaorientáció egyfelől része a képzésnek – érdeklődünk partnereink képességeiről, elhivatottságukról, esetleges továbbtanulási szándékukról – másfelől, mint önálló tevékenység is megjelenik. Ez esetben részletesebben szólunk a szakmai követelményekről, magatartási mintákról, viselkedésről illetve igyekszünk minél több információt adni a választott szakmáról, annak előnyeiről és hátrányairól.
Ezt a szolgáltatásunkat azoknak a partnereinknek ajánljuk akik különböző okok miatt – a szakmaválasztásban – nehezen döntenek vagy dönteni képtelenek. Nekik szeretnénk segíteni annak a szakmának vagy foglalkozási iránynak a felkutatásában, amely személyükhöz, tudásukhoz, egyéni igényeikhez a legjobban illeszkedik. Intézményünkben a pályaorientáció egyfelől része a képzésnek – érdeklődünk partnereink képességeiről, elhivatottságukról, esetleges továbbtanulási szándékukról – másfelől, mint önálló tevékenység is megjelenik. Ez esetben részletesebben szólunk a szakmai követelményekről, magatartási mintákról, viselkedésről illetve igyekszünk minél több információt adni a választott szakmáról, annak előnyeiről és hátrányairól.
A tréningre vonatkozó igényét a képzésre jelentkező a jelentkezési lapon rögzítheti. Az elhelyezkedési tanácsadás során segítjük a tanácsot-kérőt önmaga megismerésében, érdeklődésének, ambícióinak képességeinek feltárásában. Megadjuk azokat az információkat, amelyek elősegítik az egyén karriercéljainak megvalósítását, a megfelelő munkahelyválasztást. Törekszünk behatárolni a valós és potenciális munkalehetőségeket, munkahelyeket, amelyek részt vevő jövője szempontjából fontosak lehetnek. Az elhelyezkedési tanácsadást az igények felmérése alapján a felnőttképző vezetője vagy az általa megbízott oktató nyújtja a képzés befejezését megelőzően.
A tanácsadásra vonatkozó igényt a képzésre jelentkező – a jelentkezési lapon rögzítheti, a képzésben részt vevő pedig a képzés során felmerülő igényét a felnőttképző vezetőjének kell írásban jelzi. A mentálhigiénés tanácsadás célja az egészséges lelki élet kialakítása és megtartása. A mentálhigiénés szakember segítségként mobilizálja a személy (kliens) saját lelki erőforrásait. A kliens és a tanácsadó (segítő) együtt tűzi ki a célt, a tanácsadó kérdéseivel, illetve rendelkezésére álló speciális módszerekkel segíti, kíséri a klienst az úton. A tanácsadás jellemzően tartós változást eredményező hosszabb folyamat. A tanácsadást a felnőttképző vezetője végzi.
A képzésre jelentkező tanácsadásra vonatkozó igényét a jelentkezési lapon, a képzésben már résztvevő is írásban jelenti a felnőttképző vezetőjének. Tanulástechnikai tanácsadás célja, hogy az igénylő segítséget kapjon tanulási módszereinek bővítésében, támogatást nyerjen az egyéni tanulási stratégiája kialakításában. A tanácsadás történhet egyéni vagy csoportos formában, az igénylő/igénylők kérésének megfelelően. A tanácsadás érinti a - tanulást befolyásoló külső, belső és lelki (képességek, készségek, motiváció, érdeklődés, elvárások) tényezőket, - a tanulási módszerek, eszközök szerepét a hatékony tanulásban, - az írás, olvasás, szövegértés, elemzés, visszaadás problémáit, az egyes készségek fejlesztését, - a modern technikai eszközök tanuláshoz való használatának előnyeit, veszélyeit, - a sajátélményű tanulás, a a terepen való szakmai tanulás témakörét valamint a - vizsgadrukkot és kezelését. Az egyéni igények megbeszélésre is lehetőséget biztosít a tanácsadás.